Współpraca


Wynajmem zajmujemy się od 2009 roku.

Jesteśmy grupą współpracujących i wzajemnie sobie pomagających  właścicieli.

Zajmujemy się kompleksowa obsługa apartamentów i mieszkań w Sopocie i Gdańsku. Specjalizujemy się w wynajmie krótkoterminowym, mamy długoletnie doświadczenie, jesteśmy zaangażowani w swoją pracę. Wysoka jakość naszych usług sprawia, że mamy wielu współpracujących z nami właścicieli nieruchomości i powracających klientów.

Nasza oferta obejmuje:  ­

Kompleksową obsługę pod względem wynajmu krótkoterminowego. Na życzenie klienta pośredniczymy także w wynajmie długoterminowym i innych czynnościach których charakter ustalany jest indywidualnie.  ­

Dużą skuteczność w rezerwacjach, nawet 100% w okresie letnim.

Wszelkie działania marketingowe. Reklamę Państwa apartamentu na wielu serwisach krajowych i zagranicznych. Dzięki czemu jesteśmy skuteczni i docierany do klientów z Polski i zagranicy.

Organizację sesji fotograficznych.

Opiekę nad nieruchomością 24h 7 dni w tygodniu. Przyjmowanie gości, wydawanie  i odbieranie kluczy.

Wykonywanie wszelkich czynności z zakresu sprzątania, wymiany pościeli i ręczników, prania, uzupełniania łazienkowych oraz kuchennych środków czystości.

Możliwość korzystania przez właścicieli z ich apartamentów poza terminami rezerwacji.

Całodobowy wgląd w stan obłożenia apartamentu, który umożliwia prognozowanie zysków.


Jeśli mają  Państwo dodatkowe pytania, chcieli by skorzystać z naszych usług, potrzebują wyceny lub innych informacji zachęcamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie:  502 215 073     lub mailowo


Skontaktuj się z nami

 

f  i

Noclegi Gdańsk Letnica to wynajem mieszkań i apartamentów blisko morza w Brzeźnie, Letnicy oraz Nowym Porcie. Nowe apartamenty w inwestycjach Przystań Letnica (ul. Letnicka 2), Osiedle Porto, Osiedle Latarników, Osiedle Horizon, nowa inwestycja Star Tower (ul. Starowiejska) i Zajezdnia Wrzeszcz. Tani apartament na nocleg niedaleko plaży w Gdańsku.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.